Corrax-investment.com

REALITNÍ ASISTENCE

Realitní a Stavební asistence

Pro koho je vhodný balíček služeb ?

Balíček služeb je vhodný pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou řešit nákup nebo prodej, rekonstrukci své nemovitosti sami. Primárně chtějí ušetřit své peníze, nervy i drahocenný čas a nechtějí mít zároveň hlavu plnou starostí z běhání po úřadech a nahánění makléřů na dovolených…

Zařídíme nákup nebo prodej Vaší nemovitosti od A do Z. Poctivě, zodpovědně a bezpečně. Nabízíme řešení na míru a něco navíc. Pracujeme za férovou cenu. Nemusíte sponzorovat žádnou realitní kancelář a aktivní amatéry. Šetříte čas, peníze i nervy. Garantovaná kvalita díky dlouholeté praxi a zkušenostem od Rk po soukromé investory a tržní oceňování majetku pro nebankovní půjčky. Jako VIP službu můžeme nabídnout soukromé nebankovní půjčky ručené nemovitostmi od našich investorů, kteří dodržují naše zákony a mají i přijatelné úroky a doby splatnosti.

 

Co je obsahem služeb

Osobní návštěva

Prohlédneme si Vaší nemovitost nebo nemovitost, kterou chcete koupit, včetně pozemku, zjistíme věcné a právní vady, stavební vady, vady v dokumentaci nebo její neexistenci, zjistíme, co je pro Vás důležité. Srozumitelnou formou vysvětlíme vše, co potřebujete znát, jak bude probíhat proces prodeje nebo nákupu, komunikace s Vámi i protistranou, jaké jsou výhody spolupráce, zodpovíme zároveň Vaše dotazy.

Prodej nebo nákup Vaší nemovitosti

Zajistíme prodej nebo nákup Vaší nemovitosti od A do Z, poctivě a bezpečně. Za férovou cenu a zodpovědně. Posoudíme hodnotu např. FVE a Tepelných čerpadel a další odborná stanoviska zajistíme podle potřeb zákazníka.

 

5 hlavních důvodů, proč využít služby REALITNÍ a STAVEBNÍ ASISTENCE

1 – Šetříme Vaše peníze a Váš čas

Z naší dlouholeté praxe víme jak na to – praxi nejde ničím nahradit, známe marketingové tahy a triky RK i makléřů samotných, neférové smlouvy nebo úlohu peněz u RK. U nás je férová cena tj. nedotujete žádnou realitní kancelář nebo manažery, jejich právníky. Vyřídíme všechno od A-Z včetně ohlášení nebo stavebního povolení na Stavebním úřadě, zajistíme projektovou dokumentaci současného i budoucího stavu, energetický posudek či PENB. Poradíme s pojištěním, FVE, TČ a chytrou domácností, dotacemi NZÚ 2023.

2 – Přistupujeme k Vám osobně

Ke každému klientovi přistupujeme osobně, nikomu Vás nepředáme. Jsme pečliví, systematičtí a flexibilní. Věnujeme samozřejmě případu maximum času a energie.

3 – Vaší nemovitost efektivně propagujeme

Kromě účinné textové a obrazové propagace rovněž aktivně vyhledáváme kupující, prodávající – trpělivě a systematicky. Zároveň sdílíme Vaši nabídku nebo poptávku se spolehlivými realitními experty a seriozními makléři, investory.

4 – Jsme zodpovědní vůči klientům

Při prodeji nemovitosti postupujeme vždy tak, abyste nebyli vystaveni žádnému riziku. Zakládáme si na kvalitní a poctivé práci, zodpovědném přístupu a maximální bezpečnosti klienta. Konzultace s právníky a specialisty je samozřejmostí.

5 – Prodej i nákup probíhá bezpečně

Pro bezpečnost realitní transakce připravím kvalitní smluvní dokumentaci a bezpečnou úschovu kupní ceny. Obě strany realitní transakce mají jistotu bezpečného průběhu od začátku až do úspěšného konce.

Komunikace probíhá 27/7 ON-LINE nebo telefonicky i mimo otevírací hodiny a klidně i ve svátek nebo o víkendu.

 

Kolik Vás bude balíček služeb stát?  – Cena balíčku je  15.000 Kč + 1% z dosažené kupní ceny nebo 10% úspory z nákupní ceny. Kilometrovné v případu je 15kč/km v zájmu zákazníka, pokud nelze jednat ON-LINE. V ceně nejsou správní poplatky a služby notářů, bank nebo advokátů.
 

U staveb domů a rekonstrukcí zajistíme stavební dozor, odborné poradenství, dohled projektanta nebo architekta a další služby dle dohody za předem domluvenou cenu.

Zajistíme dodávku například dřevostavby od A-Z se zárukou a řádnou smlouvu, zajistíme financování

Zajistíme stavební firmu na požadovanou práci s garancí

Zajistíme stavební materiál za výhodné ceny, včetně oken PVC, AL, dveří od výrobců, foukanou i stříkanou izolaci

Jednáme za zákazníka s úřady a dotčenými osobami na základě Plné moci nebo Příkazní smlouvy